AZAZEL ÜÇLEMESİNİN 2 KİTABI İSTİLA ÇOK YAKINDA …

AZAZEL Üçlemesinin 2 kitabı olan İstila nın yazımını nihayet bitirdim. Bu kitapta iç dünya modellemesi ve ırklara özel bir dil yaratılması işleri nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçildi ama çok yakında piyasaya çıkacak. Özellikle Vatikanda geçen Papa seçimi, konklav , paralel evrenlerdeki geçişler, ve kahramanımızın yaşadığı olağanüstü macera tüm hızıyla devam ediyor. İlk cildi gibi bu cildide çok beğeneceksiniz. Bu arada tükenen 1 baskı için tekrar tüm okurlarıma teşekkür ederim. Çok yakında hem birinci cildin yeni baskısı hemde ikinci cildin baskısı raflardaki yerini alacak.

Paylaşmak Güzeldir:

Pin It

Tarih: 2 Haziran 2015   Yazar:   Kategori: Genel   Okunma5 Yorum

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan Yorumlar5 Yorum

  1. sayın serkan ertem sizin kiteplarınız okuyorum şimdi azazel serisini okudum ancan ikinci kitapta ikinci kitabın sonu yazısı var birincide olduğu gibi.acaba üçüncüyü yazacakmısınız yada üç varmı.

  2. Merhabalar Serkan Bey.Öncelikle yazım tarzını çok beğenmiş olup 2. kitabınızın daha çıktığı gün alıp keyifle okumuştum.Uzun zamandır 3. kitabınızı beklemekte olup sonunda dayanamayıp kitap çıkış tarihini sormak istedim.Tabii ki kastettiğim tam olarak şu zaman çıkacak tarzında bir bilgi değil.Hani, bu sonbahar, bu yıl veyahut önümüzdeki yıl gibi bir tarih söyleyebilmeniz mümkün mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir